PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868880}

Gra fortuny

Operation Fortune: Ruse de guerre
6,0 17 120
ocen
6,0 10 1 17120
6,1 19
ocen krytyków
Gra fortuny
powrót do forum filmu Gra fortuny

ocena filmu

ocenił(a) film na 6

Ogarnia ktos jak ocenic film jesli jeszcze nie mial premiery a ludzie juz go oceniaja?

ocenił(a) film na 6
Kubafotografuje

Ja też chciałbym ocenić ten film bo widziałem film dzisiaj po północy na prapremierze. Udało mi się ocenić "Wystrzałowe Wesele" ale tego filmu nie można.

Kubafotografuje

Pewnie trzeba będzie poczekać do 4 stycznia, bo widzę że wtedy jest światowa premiera i Filmweb zapewnie zwolni blokadę...

ocenił(a) film na 6
rvaart1123

nie miałem pojęcia, że, starszy niż świat, sposób zadziała - zmieniłem datę urządzenia na 7 stycznia xD

ocenił(a) film na 9
Kubafotografuje

tylko żałosne osoby oceniają filmy po samym zwiastunie, a nie po jego obejrzeniu, a na tym portalu jest to notoryczne

ocenił(a) film na 6
wiecznie_zly

To nie są osoby, tylko fałszywe konta stworzone celem zrobienia reklamy ( pozytywnej bądź negatywnej ) danemu filmowi. Jakiś swojego rodzaju dziwny marketing. Nie wnikam. Bardziej poraża mnie poziom inteligencji tych co się za nimi kryją.

Nie wiem czy zauważyliście, ale na tym forum jest dużo propagandy medialnej.
Jeśli chcesz się o tym przekonać, to napisz posta będącego w niezgodzie z przyjętą oficjalną narracją bądź atakującego w tematy wrażliwe. Zobaczysz jak Cię zaleją.
Ale jak wspominałem, są to ataki bardzo niskich lotów i Ci ludzie nie stali w kolejce po rozum. Głównie pokolenia gimbazy.

P.S. chociaż co się dziwić, kto mądry zajmowałby się takimi rzeczami, straca cennego czasu.

ocenił(a) film na 3
dzenero

Pokolenie gimbazy mogłoby napisać np. taki komentarz: "W tym szaleństwie jest metoda. Jest krew, przemoc, metal i ruchanko ^^" ;-p

ocenił(a) film na 6
michal__olech

Pokolenie gimbazy podnieca się chamerkańskim językiem i nie ma pojęcia na temat systemu.

Fajnie, że umiesz czytać, ale to moja sprawa kiedy i jakie piszę posty.
Co nie zmienia faktu, że umiem się posługiwać rozumem w przeciwieństwie do pseudointelektualnych dzieciaków stojących za tymi fałszywymi kontami. ;-P
Chcesz jeszcze coś dodać?

ocenił(a) film na 6
Kubafotografuje

Ten film miał przedpremierowe pokazy w sylwestra w kinach Helios

ocenił(a) film na 6
Kubafotografuje

"The Secret Ingredient Is Crime"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones