Guy RitchieI

Guy Stuart Ritchie

8,1
9 717 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Guy Ritchie

Powinni razem napisać scenariusz i nakręcić jakiś film. Co o tym sądzicie? :)

davideck

moi dwaj ulubieńcy! często mam tak, że myśląc o Richtiem, przewija mi się gdzieś Tarantino. ich dzieło było by dla mnie I D E A Ł E M, w pełni oddającym moje filmowe gusta i guściki;)

użytkownik usunięty
davideck

Też jestem jak najbardziej za! Film a'la Przekręt a'la Pulp Fiction a'la Porachunki a'la Wściekłe Psy, gdzie fabuła, dialogi, muzyka stoją na najwyższym poziomie, gdzie postaci są wyraziste, mają coś do powiedzenia i giną w nieoczekiwanym momencie, a wszystko przyprawione czarnym humorem, niesamowitą intrygą i przeplataniem wątków.

niby robią podobne filmy ale jakoś nie wyobrażam sobie ich wspólnego projektu.

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

Jakby się postarali, to by to była bomba.

no niby tak ale... chyba lepiej żeby każdy robił własne filmy... Quentina najbardziej można przyrównać chyba do Rodrigueza. Przecież juz współpracowali nawet razem i zawsze fajnie im to wychodziło

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

No projekt Grindhouse wypadł w miarę przyzwoicie, ale taki mix Przekrętu i Pulp Fiction w wykonaniu Ritchiego i Tarantino rozwaliłby go już na starcie.

nie miałem na myśli Grindhouse raczej Od zmierzchu do świtu i Sin City.

davideck

Ja bym obstawiał osobiście kompletną klapę artystyczną, ale dystrybutorzy na pewno umarliby z nadmiaru szczęścia. Już widzę napisy na plakatach: "Najbardziej tarantinowski film twórcy "Przekrętu"!", "Najbardziej kultowy film sezonu!" itd.itp.

davideck

Genialny pomysł!

davideck

NIE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones