Guy RitchieI

Guy Stuart Ritchie

8,1
9 717 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Guy Ritchie

Tak sobie ostatnio dumałem i wydumałem, że fajnie by było gdyby Guy zrobil epicką trylogię gangsterską. Takie coś na miarę Ojca Chrzestnego ale w klimacie Przekrętu (nie obraziłbym się też jeśli Przekręt byłby pierwszą częścią).

atomic_garden

Skonałbym, w pozytywnym znaczeniu. Nie wykluczone, że Guy piszę gdzieś w zaciszu dzieło swojego życia..

atomic_garden

Na razie to się szykuje trylogia Sherlocka Holmes'a, chociaż mam nadzieję, że weźmie się już za inny projekt, mimo, że Sherlock był bdb.

atomic_garden

Tak szczerze mówiąc ta "trylogia" to u niego już powstała zaczynając od porachunków przez przekręt a kończąc na rock n rolla. Wszystkie te filmy są na jedno kopyto ale każdy jest świetny. Jeżeli chodzi o Rock n rolle to tutaj się szykuje prawdziwa trylogia (oby tylko do niej doszło). Guy Ritchie już zapewniał że jet gotowy do nakręcenia kontynuacji ale na razie ani widu ani słychu. Zachęcam to obejrzenia porachunków i rock n rolla.

matheus84

Spoko. Widziałem zarówno Porachunki jak i Rock'N'Rollę. Podałem przykład Przekrętu, bo moim zdaniem jest najlepszy. Co do kontynuacji Rock'N'Rolli - jeśli okaże się faktem to ja będę zaspokojony. Bylebym nie musiał czekać zbyt długo :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones