Guy RitchieI

Guy Stuart Ritchie

8,1
9 747 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Guy Ritchie

pluje on i Wy na Madonne.. a fe..
może troche szacunku? babka to tytan pracy i my jej nie znamy
która z kobiet z waszych rodzin jest na tyle samodzielna, samowystarczalna i tyle osiągneła?
a tu ludziska be Madonna aja Guy
prostaki niektórzy..

marle_n

true, true :))
.......................................................

marle_n

A gdzie, w jakim wywiadzie on pluje na Madonnę? Ten typ to mistrz dyskrecji. Jedyne co mówi o tym związku to "nie byłem w nim nieszczęśliwy", poza tym zrezygnował ze sporej części hajsu, żeby nie grzebać się przy tym rozwodzie.
Więc bez pustych oszczerstw proszę!

marle_n

oO Ja też uważam że Madonna jest be, aja Guy ale nie wiedziałem że to czyni ze mnie prostaka.. Według mnie Ritchie jest wyluzowany, wrzuca dobre kryminały, a Madonna jedynie obrzydza teledyski w tv skacząc po małolatach.

Zakerr

mam podobne zdanie co Zakerr :)

Janko_Muzykant

Zresztą Madonnie jako osobie 50-letniej zdecydowanie brakuje taktu i powściągliwości w najnowszych teledyskach. A i jej współczesna twórczość to marność. A Guy? Może rozstanie z Madonną wyjdzie na dobre jego karierze reżyserskiej. Pamięta ktoś może "Rejs w nieznane"? Jak fatalny był to film i rola Madonny? Jak widać miłość do kobiety nie zna (nie znała) granic.
Zresztą Ritchie to lepszy reżyser jak Madonna wokalistka.

marle_n

Jest to strona o filmie a filmowo, Madonna jest be. I to do tego stopnia,
że ponoć nikt nie chce grać w jej nowym filmie, a na poprzednim się wszyscy
przejechali (w tym, niestety, Eugene). A to, co zrobiła Ritchiemu (filmy),
woła o pomstę do nieba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones